JAK DO TEGO DOSZŁO NIE WIEM, CZYLI PIERWSZA WIELKA INTEGRACJA BANIORYLCÓW!

Wszystko zaczęło się 25 lutego 2018 roku, kiedy to podjąłem, niegroźną (jak mi się początkowo wydawało), decyzję o założeniu grupy integracyjnej. Rozrastała się, a potem kurczyła, przechodziła ewolucje wszelakiego rodzaju, zarówno łącząc jak i dzieląc często, ludzi przebywających tam. Nie sądziłem, że tempo rozwoju tej szalonej społeczności będzie aż tak zawrotne, a grupa zacznie tak bardzo żyć swoim własnym życiem, pączkując i dzieląc się na mniejsze, bardziej lokalne społeczności.

Baniorylce rozsiani są bowiem właściwie po całym świecie, pomieszkują w Niemczech, Holandii, Wielkiej Brytanii czy Norwegii. Są jednak na tyle zżytą społecznością, że by ze sobą pogadać, by się umówić i spędzić choć kilka godzin przemierzają kilometry i nie przesadzę, jeśli stwierdzę, że niektórzy czują się w grupie lepiej niż wśród własnych, starych znajomych czy nawet rodziny (!). Po raz pierwszy udało nam się wspólnymi siłami zebrać tych wszystkich niesamowitych ludzi w jednym miejscu, na kilkanaście godzin, wyjeżdżając potem wielce zmęczeni, ale też z poczuciem srogiego niedosytu. Nie sądziłem, że po pięciu latach tworzenia w sieci czytelnicy (a obecnie bardziej dobrzy znajomi, a nawet przyjaciele) zjadą się do Warszawy by wspólnie opić sukces naszego Fight Clubu (dla niewtajemniczonych – tak nazywa się nasza grupa).

Tak właściwie to wszystko zrobiliśmy wspólnie: od kombinowania miejsca naszego spotkania, poprzez dobór alkoholu, na setliście muzycznej skończywszy (z cyklu dla każdego coś miłego zawsze na propsie). Przyznam bez bicia, że nie ze wszystkimi udało mi się pogadać, ale starałem się choćby kilka słów zamienić z kim się dało. Mam świadomość, że to niepierwsze takie nasze spotkanie, wierzę też, że nasz podziemny krąg będzie się powiększać o kolejne odważne osoby, które zechcą poświęcić swój czas, swój kawałek życia na poznanie nowych osób z sieci. Łączą nas zryte filmy, zryte seriale, zryta muzyka i niecodzienne, jak najbardziej zryte podejście do świata. Jeśli macie odwagę dołączyć do naszej ekipy to zostawcie mi prywatną wiadomość lub ustawcie się w kolejce do dużej grupy dla czytelników: BANIORYLCE STANLEYA! ! Tylko pamiętajcie, że Fight Club jest dla aktywnych i odważnych, nie ma między nami żadnych tabu, nie kryjemy się ze swoimi skrzywieniami i jesteśmy zdrowo pierdolnięci!

A teraz przed Wami zdjęciowy zapis naszej szampańskiej zabawy! Najbliższa grupowa integracja (nie na tak wielką skalę jak w Warszawie, gdzie było nas ponad 80!) odbędzie się już 21 lipca w Poznaniu. Dowiedzą się o niej tylko grupowicze Baniorylców i Fight Clubu tak więc bądźcie czujni! Z tego miejsca dziękuję serdecznie wszystkim, którzy się pojawili, którzy planowali się pojawić, ale im nie wyszło i do zobaczenia next time!

Tajna narada trzonu organizatorskiego! (Ginger Power i ten koleś od Foo Fighters)

Na chwilę przed rozpierdolem!

Jaka impreza taki Jurek Owsiak!

Zgadnijcie, które z nich jest dentystą XD

Żeby nie było, że fakerów nie było!

DRZEMY MORDY!!!

Jurny Kogut i kokoszki (mokre Włoszki)

A miało być takie ładne zdjęcie…

Jeszcze jakoś stoimy!

Czwórmiasto i Poznań się bardzo lubią!

Tutaj nikt nie wziął Rutinoscorbinu, a już ja na pewno XD

Nie wiem kiedy się to działo, ale podejrzewam, że rano jak już do domu wracaliśmy 😀 

4CITY SQUAD – nowa płyta jeszcze w tym roku!

The Walking Dead (plus różowy jednorożec!)

Jest wojna – są ofiary!

Złoto do 84 zł za kebaba!

Oni tam potem jeszcze wrócili!!!

Zadymiarze pod kebabem!

Warszawa zdobyta! Dziękujemy serdecznie klubowi Odessa, zajrzyjcie na ich stronę: KLUB ODESSA! Widzimy się już niedługo w Poznaniu!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s