PIOSENKI O NIENAWIŚCI DO CZŁOWIECZEŃSTWA – IDEALNE NA SŁONECZNY, JESIENNY SPACER!

IMG_20181015_171153

Polska Złota Jesień – czas depresji, załamań nerwowych i wewnętrznej pustki. Co? Nie? Ohohooo…udało Ci się w życiu? Masz piękny domek na przedmieściach z dużym ogródkiem? Spokojnie… czas grabić tony mokrych, brudnych liści i uśmiechać się do plującego jadem sąsiada za płotem. Spoglądać na wk*%$!ch ludzi na przystanku nieopodal i wysłuchiwać narzekań małżonka na brak dokładności w wyczerpującym zajęciu… w dodatku zaczyna padać zimny deszcz. Jesień to nie tylko masa wewnętrznych cierni. To także szczególny okres, kiedy nasi współplemieńcy – samym swoim istnieniem (!) – wbijają nam bolesne, zardzewiałe gwoździe w różne części ciała. Z tej okazji przygotowałem zestawienie najlepszych utworów przeciwko ludzkości – zapraszam!   

1 DECAPITATED  Homo Sum 

Homo Sum and hate humanity… ten fragment mówi wszystko o lirycznej zawartości utworu. Muzycznie dostajemy techniczny Death Metal najwyższej próby – piekielne riffy, okrutne blasty i agresywny jak sam sk*!#syn wokal. Stoisz w korku i fantazjujesz o najbardziej hardcore’owych akcjach z serii GTA? Homo Sum do doskonały podkład do Twojej wyobraźni!

2 MONOLIT Sp*dalaj

Wychodzisz z założenia, że najwyższa pora jeb*ąć wypowiedzenie na stół i zrealizować marzenie o etacie włóczykija? Brzmi pięknie! Dużo wolnego czasu, świat stoi otworem i możesz swobodnie wędrować gdzieś daleko, daleko, daleeeeko od tego fajfusa, który te śmieszne miedziaki nazywa Twoją pensją. Zostaw po sobie dobre wrażenie! Podaruj szefowi singiel zespołu Monolit!

3 KREATOR Violent Revolution

I do not need a cause for my rage … I just despise the nature of the human race – obwieszcza wszystkim zainteresowanym Mille Petrozza. Za każdym razem kiedy słucham utworu dopada mnie nieodparte wrażenie, że pomysł na tekst powstał w trakcie podróży komunikacją miejską w godzinach szczytu… podczas srogiej ulewy… a nieszczęsny Mille zapomniał parasolki.

4 BRUDNE DZIECI SIDA No Future

Prosty z Ciebie człek i zawsze mówisz co Ci leży na wątrobie? Odpal Brudne Dzieci Sida na pełen regulator! Teraz każdy sąsiad z wielkiej betonowej płyty dowie się, że nie ma dzisiaj najmniejszego sensu prosić Cię o szklaneczkę cukru.

5 ARCH ENEMY My Apocalypse

A gdyby tak ich wszystkich szlag trafił? O tym samym pomyślała załoga z Arch Enemy! Wychodzisz z domu żyjąc nadzieją, że Twoje korpo/ szkołę/ uczelnię zmiecie nuklearny pocisk, a Ty (korzystając z faktu, że nie masz już innych zajęć) zrealizujesz swoje fantazje o LARPie w klimatach post-apo? Wiesz czego słuchać w tle!

ZOBACZ TAKŻE:

AMOV PRZEDSTAWIA: CZORTY POPKULTURY – CZĘŚĆ 1

AMOV PRZEDSTAWIA: NAJLEPSZE OBLICZA MARILYNA MANSONA!

AMOV PRZEDSTAWIA: KONTROWERSYJNI KAPŁANI W SERIALACH I FILMACH

 

 

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s